STRONA GŁÓWNA O FIRMIE KONTAKT
OFERTA
Sprzedaż/kupno
owoców i warzyw
Konfekcjonowanie
ręczne
Rozsady roślin
i łuskanie
cebulek kwiatów
Sortowanie owoców
i warzyw
Pozostałe
projekty

Konfekcjonowanie ręczne

Konfekcjonowanie ręczne to wszelkiego rodzaju prace manualne wykonywane na produktach naszych klientów w połączeniu z co-packing'inem czyli pakowaniem produktów klienta w opakowania własne lub dostarczone wraz z oznakowywaniem pozwala nam na zaoferowanie kompleksowej obsługi klienta w zakresie prac ręcznych.

Oferujemy szybką realizację zleceń takich jak: przepakowywanie produktów, pakowanie zestawów, składanie multipaków złożonych z kilku produktów, sortowanie - jednym słowem kompleksową obsługę klienta.

Posiadamy doświadczenie nabyte dzięki współpracy z firmą z Holandii BB Diensten Holland BV z którą współpracujemy od lat i z powodzeniem realizujemy takie prace jak np kompletowanie stroików świątecznych, kompletowanie karmników dla ptaków, przepakowywanie itd.

Całość pracy wykonywanych dla klientów nadzorowana jest pod względem jakościowym i ilościowym tak żeby zapewnić maksimum satysfakcji naszych klientów.

Nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania, są zlecenia wymagające szczegółowych ustaleń. Zadzwoń do nas, znajdziemy wspólnie rozwiązanie.

STRONA GŁÓWNA O FIRMIE KONTAKT

sortowanie, przebieranie, warzywa, owoce, skup, sprzedaż, co packing, dystrybucja, łuskanie, cebulki, rozsada, konfekcjonowanie,Sale/purchase of fruits and vegetables,Handmade, co-packing, Services, seedling plants, flower bulbs, shelling, Sorting fruit and vegetables
Created by GABI